Ta!da!, Bayileri ile Bir Araya Geldi

 Kategori: Kurumsal Haberler

Ta!da! Türkiye çapındaki bayileri ile 6 Nisan 2019 tarihinde Kocaeli-Gebze Workinn Oteli’nde bir araya geldi. Uyar Holding Gıda Grubu Başkanı Savaş Özcan’nın açılış konuşmasıyla başlayan toplantıda “Birlikte Geleceğe” sloganı işlendi. Özcan, konuşmasında sektörde rekabetin artık ürün kalitesi ve çeşidinin yanı sıra tüketiciye ulaşılabilirliğinin da önemli bir KPI olduğunu bu yüzden dağıtım ağlarının gücünün de bir o kadar önemli olduğuna değindi. Dağıtım ağının başarısı, satış noktalarının düzenli işleyişi pazardaki yarışın kazananlarını belirlemede önemli bir rol üstelendiğini belirtti. Unifo Gıda’nın, Uyar Holding Bünyesinde yer alan 20 yıllık tecrübesiyle sektörde önemli bir yer edindiğini belirten Özcan, ta!da!’nın 2010 yılından bu yana sandviçleri ile tüketicilerle buluştuğunu, şimdi Hazır Yemek, Yeni Nesil Atıştırmalıklar, Konserverler ile sektörde farklılık yaratmak istediklerini ifade etti.

Toplantı Pazarlama Grup Müdürü Meral Tek’in sunumuyla devam etti. Değişen sosyal hayatları ile değişen tüketici ihtiyaçlarını takip ederek dinamik bir Ar-Ge çalışması yaptıklarını belirten Tek, yaptıkları ürün çeşitliliği ile her yaşta tüketici için bir çözüm olduklarına değindi. Tek, üretimden tüketiciye olan tüm süreçlerin merkezine tüketici mutluluğunu koyarak yola çıktıklarını, 2017 yılında başlayan markalaşma kararı ve yatırımları sonucu olarak ta!da!’yı sevilen bir marka yapacaklarının inançlarının tam olduğunu belirtti.

Satış sunumları ile son bulan toplantı da bayilerle fikir alışverişi yapıldı. Toplantı sonunda ünlü aşçıların yemekleri ile gecenin geç saatlerine devam eden eğlence sonrası en kısa sürede yeniden bira araya gelme sözü ile birbirlerinden ayrılan bayiler, 2019 yılında ta!da!’nın yeni ürünleri ile pazar paylarını katlama dürtüsü ve heyecanı ile birbirlerine veda ettiler.

Güncel Tarifler
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Kodu okuyamıyorsanız, yeni kod isteyin. captcha txt
0
0

Arama yapmak için yazın ve ENTER tuşuna basın

Facebook
Twitter
Instagram