ta! da! Outdoor Doğaya Dönüş Kampı’nda Doğa Tutkunları ile Buluştu

 Kategori: Kurumsal Haberler

Doğaseverler, 20-21 Ekim’de @tekbasinadaolur ve @melkeontheroad çatısı altında Kilyos’ta Doğada Yaşam Okulu‘nda Doğaya Dönüş Kampı’nda bir araya geldi.

Hayatında ilk defa kamp yapacak olanların ve kış kampına gönül vermiş kişilerin katıldığı Doğaya Dönüş Kampı’nda; doğaseverler, eğlenceli etkinliklerle vakit geçirirken, kampçılık hakkında da önemli bilgiler edinme fırsatı buldu. Temel Kampçılık Atölyeleri, Gece Yürüyüşleri, Sabah Egzersizleri, Doğada Yenilebilir Bitkiler ve Vahşi Hayvanlardan Korunma gibi birçok önemli bilgi paylaşıldı. Doğa’da en önemli ihtiyaçlardan biri olan gıda için çözüm üreten ta!da Outdoor’da etkinlikte yerini aldı. Doğaseverler, etkinlik kapsamında ta!da! Outdoor Hazır Kamp Yemeklerini tanıma ve deneme imkanını buldu.

Koruyucu içermeden ileri teknoloji sayesinden uzun raf ömrüne sahip olan yemeklerin, alevsiz ısıtma poşetleri ile sıcak servis edilmesi katılımcılar tarafından büyük beğeni topladı.

Doğaseverler, doğada vakit geçirmenin ta!da! Outdoor’un leziz yemekleri ile daha da keyifli hale geldiğini dile getirdiler.

ta!da! Outdoor Doğaya Dönüş Kampı
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Kodu okuyamıyorsanız, yeni kod isteyin. captcha txt
0
0

Arama yapmak için yazın ve ENTER tuşuna basın

Facebook
Twitter
Instagram