Aşağıda UNIFO ile aranızdaki yasal bir sözleşmenin kuralları (“Site Kullanım Koşulları”) yer almaktadır. Bu siteye erişerek Site Kullanım Koşulları’nı okuduğunuzu, anladığınızı ve bu kurallara bağlı olacağınızı kabul etmiş sayılırsınız. UNIFO herhangi bir zamanda, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, Site Kullanım Koşulları’nı ve bu sitede yer alan diğer bilgileri güncelleyerek değiştirebilir.

UNIFO, bu sitedeki içeriği yalnızca bilgi sağlamak amacıyla sunar. Bu sitedeki içeriğin kullanımı ticari olmayan, yalnızca kişisel kullanım içindir. UNIFO’nun önceden yazılı izni olmaksızın, bu sitedeki içerik tümüyle veya kısmen başka bir web sitesine veya diğer herhangi bir ortama kopyalanamaz, yayınlanamaz, aktarılamaz, değiştirilemez veya bu içerikten türetilen işler yaratmak üzere kullanılamaz. UNIFO başkalarının fikri mülkiyet haklarına saygı göstermeyi ilke edinmiştir; site kullanıcılarından da aynı özeni beklemektedir.

UNIFO bu sitedeki içeriğin hatasız, güncel, güvenilir veya eksiksiz olduğunu taahhüt ve garanti etmez. Bu sitedeki içerik teknik kusurlar veya yazım hataları içerebilir. UNIFO bu sitedeki içeriği güncel tutmak veya sitede yayınlanan içeriğin doğruluğunu, güncelliğini veya eksiksizliğini sağlamak için bu siteyi güncelleme ve hataları düzeltme doğrultusunda bir beyanda bulunmaz ve garanti vermez. Bu sitenin kullanımından kaynaklanabilecek risk yalnızca size aittir. Bu sitede yer alan tüm bilgiler, UNIFO tarafından “olduğu gibi” esasıyla, herhangi bir garanti verilmeksizin sağlanır. UNIFO, fikri mülkiyet haklarının ihlal edilmeyeceğine dair garantiler dahil olmak üzere, yasal ve diğer herhangi bir garantiyi vermeyi veya beyanda bulunmayı reddeder. Bu sitede yer alan kimi linkler UNIFO’nun sitesinden ayrılmanıza yol açabilir. Unifood, Unifood Profesyonel, Unipack, Uyar Grup, Transvaro, Garanti Giyim web siteleri dışındaki bu üçüncü parti site linkleri UNIFO kontrolünde değildir ve UNIFO bu sitelerin içeriğinden veya bu sitelerde yer alabilecek linklerden sorumlu değildir. UNIFO dışı bir siteye eriştiğinizde, bu site herhangi bir UNIFO logosunu içerse dahi, bu sitenin UNIFO’dan bağımsız olduğunu ve UNIFO’nun bu sitenin içeriğini kontrol etmediğini biliniz.

UNIFO sizin gönderebileceğiniz promosyon, kampanya, ürün ya da iş planları içerebilecek fikirleri kabul etmez. Buna rağmen UNIFO’ya bu tür bilgiler yollarsanız, UNIFO’nun bu bilgileri yayınlaması, değiştirmesi, bunlardan türetilen işler hazırlaması ve diğer herhangi bir şekilde serbestçe kullanması için sınırsız ve geri alınamaz bir yetki vermiş olursunuz

UNIFO GIDA SANAYİ VE TİC. A.Ş ve ta!da!, ta!da! outdoor, ta!da! logosu, ta!da! Outdoor logosu ve UNIFO Logosu UNIFO’nun tescilli markalarıdır.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Kodu okuyamıyorsanız, yeni kod isteyin. captcha txt
0
0

Arama yapmak için yazın ve ENTER tuşuna basın

Facebook
Twitter
Instagram