Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda

UNIFO

1997 yılında tamamı yerli sermaye ile kurulan UNIFO Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. (UNIFO), UYAR Şirketler Topluluğu’nun bir üyesidir.

Kocaeli-Gebze Organize Sanayi Bölgesi’nde 8.500 m² kapalı alan üzerine kurulu modern üretim tesislerinde uluslararası standartlarda ambalajlı hazır yemek üreten UNIFO, çok geniş bir yelpazede üretim yapma kapasitesine ve know-how’ına sahiptir. Aynı zamanda Rasyon ürünlerin paketlenmesinde dünyanın en büyük dolum kapasitesine sahip fabrikaları arasında yer almaktadır.

Hazır yemek sektöründe tecrübesi ve kalitesi ile seçkin bir yere sahip olan UNIFO, engin sektör deneyimini, tecrübeli insan kaynağı, yüksek teknoloji ve modern yönetim sistemleri ile buluşturarak müşterileri için uzun vadeli, güvenilir bir iş ortağı olarak öne çıkmaktadır.

ta!da!

Türkiye de ilk kez 1998 yılında mikrodalgaya uygun ambalajda ortam koşullarına dayanıklı hazır yemek üretimi yapan UNIFO’nun yenilikçi, genç ve dinamik yüzü olan ta!da! markası 2010 yılından itibaren pratik lezzetleriyle tüketicilerle buluşuyor.

Yeme-içme dünyasındaki trendleri ve değişen sosyal hayat nedeniyle oluşan yeni ihtiyaç ve beklentileri takip eden ta!da!, hazır yemek, sandviç, konserve ve outdoor rasyon alternatifleriyle her ortam ve her yaşta tüketici için ürünler sunmaya ve çözümler üretmeye devam etmektedir.

KALİTE VE GIDA GÜVENLİĞİ POLİTİKASI

UNIFO,

Sağlıklı, lezzetli ve pratik ürün gamı ile yurt içi ve yurt dışı pazarlarda tercih edilen marka olmak ideali ile teknik ve dağıtım kapasitesi yüksek, öncü ve yenilikçi bir şirket olmayı hedeflemektedir.

Müşterilere taahhüt edilen kaliteli, güvenli ve orijinal seviyede ürün ve hizmet sunmak üzere, kurumsal kalite yönetim ve güvenli gıda üretim sistemini işletmeyi en temel sorumluluğu olarak benimsemektedir.

Tüm çalışanlar, Unifo Gıda’nın ürün gıda güvenliği ve kalite yönetim sistemini korumaktan, hem ulusal ve uluslararası yasal-düzenleyici şartları; hem de müşteri gerekliliklerini etkili şekilde yöneterek, ürünlerin yasal uygunluğunu sağlamak ve marka değerini korumaktan sorumludur.

Satılan veya satın alınan tüm ürünlerin beklenen nitelikte ve kalitede olmasını sağlamak amacıyla, ürün orijinalliği ve gıda savunması konularını takip eder.

Bu kurallar, Unifo tesislerinde tasarım, formül, hammadde, birincil / ikincil / üçüncül paketleme, üretim, depolama, sevkiyat, sergileme, pazarlama, iletişim, satış ve imhası da dahil olmak üzere, her yönüyle ürün gıda güvenliği ve kalitesi için geçerlidir.

Unifo, tüm faaliyetleri etkin ve verimli kılmak amacıyla; hedeflerle, planlı ve kontrollü olarak çalışmayı ve tüm kaynakları, şirketin geleceği olarak değerlendirdiği müşteri memnuniyetine odaklamayı Kalite ve Gıda Güvenliği anlayışının en temel unsurları olarak kabul etmektedir.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Kodu okuyamıyorsanız, yeni kod isteyin. captcha txt
0
0

Arama yapmak için yazın ve ENTER tuşuna basın

Facebook
Twitter
Instagram