Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda

UNIFO

1997 yılında tamamı yerli sermaye ile kurulan UNIFO Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. (UNIFO), UYAR Şirketler Topluluğu’nun bir üyesidir.

Kocaeli-Gebze Organize Sanayi Bölgesi’nde 8.500 m² kapalı alan üzerine kurulu modern üretim tesislerinde uluslararası standartlarda ambalajlı hazır yemek üreten UNIFO, çok geniş bir yelpazede üretim yapma kapasitesine ve know-how’ına sahiptir. Aynı zamanda Rasyon ürünlerin paketlenmesinde dünyanın en büyük dolum kapasitesine sahip fabrikaları arasında yer almaktadır.

Hazır yemek sektöründe tecrübesi ve kalitesi ile seçkin bir yere sahip olan UNIFO, engin sektör deneyimini, tecrübeli insan kaynağı, yüksek teknoloji ve modern yönetim sistemleri ile buluşturarak müşterileri için uzun vadeli, güvenilir bir iş ortağı olarak öne çıkmaktadır.

ta!da!

Türkiye de ilk kez 1998 yılında mikrodalgaya uygun ambalajda ortam koşullarına dayanıklı hazır yemek üretimi yapan UNIFO’nun yenilikçi, genç ve dinamik yüzü olan ta!da! markası 2010 yılından itibaren pratik lezzetleriyle tüketicilerle buluşuyor.

Yeme-içme dünyasındaki trendleri ve değişen sosyal hayat nedeniyle oluşan yeni ihtiyaç ve beklentileri takip eden ta!da!, hazır yemek, sandviç, konserve ve outdoor rasyon alternatifleriyle her ortam ve her yaşta tüketici için ürünler sunmaya ve çözümler üretmeye devam etmektedir.

KALİTE ANLAYIŞI

UNIFO,

  • Sağlıklı , lezzetli ve pratik  ürün gamı ile yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda tercih edilen marka olmak ideali ile teknik ve dağıtım kapasitesi yüksek, öncü ve yenilikçi bir şirket olmayı hedeflemektedir.

UNIFO,

  • Müşterilerine, taahhüt edilen kalite seviyesinde ürün ve hizmet sunmak üzere kurumsal kalite yönetim ve gıda güvenliği sistemini işletmeyi en temel sorumluluğu olarak benimsemektedir.

UNIFO,

  • Yüksek kalite ve gıda güvenliğini, tüm çalışanları, iş ortakları ve tedarikçilerinin katılımı ile oluşturmayı, ulusal ve uluslararası ilgili yasa ve mevzuatlara, gıda savunma ve otantisiteye uymayı ve sürekli gelişimi sağlamayı,
  • Faaliyetlerini etkin ve verimli kılmak amacıyla, hedeflerle, planlı ve kontrollü olarak çalışmayı,
  • Tüm kaynaklarını, şirketin geleceği olarak değerlendirdiği müşteri memnuniyetine odaklamayı,
  • Kalite ve gıda güvenliği anlayışının en temel unsurları olarak kabul etmektedir.
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Kodu okuyamıyorsanız, yeni kod isteyin. captcha txt
0
0

Arama yapmak için yazın ve ENTER tuşuna basın

Facebook
Twitter
Instagram