ta!da! ile Kamp İçin Gurme Lezzetler

 Kategori: Haberler

Doğaseverler için mükemmel bir sırt çantasıda bulunması gereken en önemli şey besleyici bir yemektir. Doğa yürüyüşü, dağcılık, kamp, kaya tırmanışı,  bisiklet sürme gibi aktivitelerden hangisini seçerseniz seçin ve koşullar ne kadar zorlu olursa olsun ta!da! ile enerji dolu, lezzetli yemekler her yerde sizinle!

Neden ta!da! Hazır Kamp Yemeklerini Tercih Etmelisiniz?

Açık hava sporları ciddi konsantrasyon ve kuvvet gerektirir. Bu yoğun sporları yapanlar çoğunlukla yiyeceklerini ve hazırlık ekipmanlarını da yanlarında taşır. ta!da! hazır kamp yemeklerini pratik bir şekilde tüketebilirsiniz. Böylece ihtiyacınız olan günlük kalorileri almak için başka başka besinler taşıyarak yük etmenize gerek kalmaz.

ta!da! hazır kamp yemekleri, outdoor spor meraklılarının hızlı tüketebileceği, besleyici değeri yüksek olan yemek çözümleri sağlamak üzere geliştirilmiştir. Bu yemek paketleri, farklı besin gruplarını içeren lezzetli yemek ve atıştırmalıklardan oluşur.

Rasyon Paket Nedir?

Rasyon paketler bir kişinin tüm gün boyunca ya da tek bir öğünde tüketeceği besinleri karşılamak için ta!da! tarafından hazırlanmış özel yemek paketleridir. İçerikleri kullanıldıkları yere, ürünlerin ağırlığına ya da farklı damak zevklerine göre değişebilir. ta!da! hazır kamp yemekleri de içeriklerinde kişilerin günlük ihtiyaç duydukları protein, karbonhidrat ve yağ dengesini koruyacak şekilde hazırlanmıştır.

Doğa koşullarında en temel ihtiyacımız sudur. Günlük rasyon paketlerindeki su arıtma tabletleri sayesinde doğada bulunan suyu içme suyuna çevirebilirsiniz. Öyle ki, bir litrelik suya atacağınız tableti çalkaladıktan sonra yarım saat dinlendirmeniz sağlıklı ve temiz su elde etmeniz için yeterlidir. ta!da! rasyon paketler, uzun süreler boyunca oda sıcaklığında bozulmadan kalabilir.

ta!da! Hazır Kamp Yemeklerinin İçerikleri Nelerdir?

8 saatlik ya da 24 saatlik gibi değişen süreler göz önüne alınarak hazırlanan rasyon paketlerinin içerisinde sabah, öğle ve akşam öğünlerinizi karşılayacak yemek, içecek ve atıştırmalık seçenekleri bulunur. ta!da! sayesinde kahvaltınız kurutulmuş dil peyniri, acuka sos, siyah zeytin ve balın yanında sunulan lavaşla ziyafete dönüşür. Kampınız süresince diğer öğünlerinizde ise yayla, domates, kremalı sebze gibi çorba çeşitlerine eşlik eden tavuklu ya da kavurmalı pilavlar veya nohut yemeği ya da pilaki gibi protein oranı yüksek yemeklerden faydalanabilirsiniz.

ta!da!nın rasyon paketleri arasında kurutulmuş meyveler ve protein bar seçenekleri de yer alırken su arıtma tabletlerinin yardımıyla kolayca hazırlanan sıcak sulardan çay, kahve ya da sıcak çikolata gibi içinizi ısıtacak içecekler hazırlayabilirsiniz. Anlayacağınız, ta!da! hazır kamp yemekleri içerisinde damak tadınıza uygun bir menüyü mutlaka bulabilirsiniz. Size ise sadece doğanın keyfini çıkarmak kalır.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Kodu okuyamıyorsanız, yeni kod isteyin. captcha txt
0
0

Arama yapmak için yazın ve ENTER tuşuna basın

Facebook
Twitter
Instagram