ta!da! Hazır Tavuk ile Sağlıklı Beslenmek Çok Kolay

 Kategori: Haberler

İçerik: Özellikle sağlığına ve kilo kontrolüne dikkat edenler için beyaz et vazgeçilmez bir besin. Severek tükettiğimiz, temel besin kaynaklarımızdan biri olan tavuk ise beyaz etlerin en çok tercih edileni. Hafifliği, yeme lezzeti, her şeye uyum sağlayabilen harika tadı ile tavuk eti birçok lezzetli yemeğin temel malzemesi olarak kabul edilir. Ta!da Hazır Tavuk, yüksek protein içeren tavuk göğsünden yapılmakta olup özel marinasyonu ile bir lezzet harikasına dönüşmektedir. İddia ediyoruz en sevdiğiniz tavuk tariflerinin tadını çıkarmak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Yüksek Protein Deposudur
ta!da! Hazır Tavuk yüksek proteinli tavuk etinin sahip olduğu besin değerleri korunarak hazırlanır. Bu yüzden spor yapanlar, sağlığına özen gösterenler ve protein ağırlıklı beslenenler için en doğru seçimdir. Günün her saati tüm öğünlerde rahatlıkla kullanabileceğiniz ta!da! Hazır Tavuk sayesinde dakikalar içerisinde sağlıklı yemekler hazırlayabilirsiniz. Üretimi sırasında muhteşem tadını alması için özel olarak fileto haline getirilmiş tavuklar marine edilir. Buzdolabı gerekmeden saklanabildiği için iş yerinde, evde, okulda, seyahatte dilediğiniz her yerde besleyici tavuk etine kolayca ulaşabilirsiniz. Yağ oranı düşük protein yüklü ve lezzetli salatalar, çorbalar, makarnalar ve sandviçleri hazırlamak artık eskisinden çok daha basit ve zahmetsiz!

İyi Tarım Uygulamaları ile Üretilir
ta!da! Hazır Tavuk yapımında kullanılan tavuklar İyi Tarım Uygulamaları olarak belirlenen özel bir sertifikasyona sahiptir. Bu uygulamalar ile hazırlanan ürünler insan sağlığını koruduğu kadar çevreye de zarar vermeden üretilir. Sertifikalı hazır tavukların içerisinde hiçbir zararlı kimyasal ya da mikrobiyotik kalıntı bulunmaz. İnsana olduğu kadar doğal dengeye de hiçbir zarar vermeden üretilen tavuk etleri ile hazırlanırlar. İyi Tarım Uygulamaları sürecinde birçok farklı kontrol ve denetimle onaylanan ta!da! Hazır Tavuk güvenle tercih edebileceğiniz kaliteli bir hazır gıda olarak sofralardaki yerini alır.

Katkı Maddesi İçermez
Tamamen sağlıklı bir seçenek olan ta!da Hazır Tavuk renk, kıvam ve dayanıklılık için kullanılan zararlı katkı maddelerinin hiçbirini içermez. Koruyucu ürün ya da katkı maddesi bulunmaz. Bu sayede ta!da Hazır Tavuk’u hem kendiniz hem de sevdiklerinize hazırlayacağınız yemeklerinizde ve salatalarınızda güvenle tüketebilirsiniz.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Kodu okuyamıyorsanız, yeni kod isteyin. captcha txt
0
0

Arama yapmak için yazın ve ENTER tuşuna basın

Facebook
Twitter
Instagram