Mutfak Tutkunları İçin Hediye Önerileri

 Kategori: Haberler

Yeni yıl yaklaşıyor. Yeni yılda ve diğer özel günlerde sevdiklerinize ne hediye alacağınıza karar vermekte zorluk yaşıyorsanız, size birkaç önerimiz var.

 

Fondü seti

Fondü seti, çikolatayla arası iyi olanları çok mutlu eder. Çikolata ve taze meyvelerle harika bir ziyafet çektikleri her özel anda, sevdikleriniz sizi hatırlasın.

 

Kahve ile ilgili herhangi bir şey

Şık bir kahve presi ya da espresso aleti, farklı yörelerden taptaze kahve çekirdekleri, üzerinde sevimli mesajlar yazılı kahve fincanları… Bir kahve aşığına hediye almak aslında çok kolay.

 

Zeytinyağı

Gerçek lezzet düşkünleri için özel sıkım, sınırlı üretim bir şişe zeytinyağından ala hediye zor bulunur. Tabii ki bu zeytinyağı butik üreticilere ait olmalı. Vaktiniz varsa bir şıklık yapıp isme özel etiket dahi tasarlayabilirsiniz.

 

Mutfak önlüğü

Mutfakta vakit geçirmeyi sevenler için onlara özel tasarlanmış, hatta mümkünse üzerlerinde isimleri yazan mutfak önlüğü çok iyi düşünülmüş bir hediye.

 

Tarif ajandası

Kendi mutfağının şefi olanlar için sıfırdan ürettikleri tarifleri not alabildikleri ya da farklı yerlerden derledikleri tarifleri bir araya toplayabildikleri tarif ajandası ideal bir hediye. Yemek tarifleri için özel tasarlanmış ajandaları, şık kırtasiyelerde ya da e-ticaret sitelerinde bulmak mümkün.

 

Yemek kitabı

En yeni çıkan, en çok satan yemek kitaplarından birini seçin ve nokta atışı bir hediye bulmanın keyfini çıkarın.

 

Mutfak atölyesi

Deneyim artık en güzel hediye. Günübirlik mutfak atölyelerinden sevdiklerinizin ilgi alanına hitap eden bir tanesi, güzel bir yeni yıl hediyesi olabilir. Bu atölyeye beraber katılarak yeni anılar edinme fırsatı da bulabilirsiniz.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Kodu okuyamıyorsanız, yeni kod isteyin. captcha txt
0
0

Arama yapmak için yazın ve ENTER tuşuna basın

Facebook
Twitter
Instagram