Eğlenceli Etkinliklerle Evde Kalmayı Keyifli Hale Getirin

 Kategori: Haberler

Evde vakit geçirmek her zaman çok keyifli olmayabilir ancak bazı dijital uygulamalar ve web yayınları ile kendinizi evde daha iyi hissedebilirsiniz. Evde kalmayı eğlenceli hale getiren etkinlikler ile tek başınıza veya ailece kaliteli zaman geçirebilirsiniz. İşte size özel hazırlanan evde hayatı eğlenceli kılan çalışmalar:

Dünyanın En Güzel Manzaraları Evinizde

AirPano uygulaması ile dünyanın dört bir yanını mobil cihazınız üzerinden gezebilirsiniz. Evinizin konforunda gezi imkanı sunan bu uygulama ile dilerseniz Everest Dağı’na tırmanabilir, isterseniz Çin Seddi’ni adımlayabilirsiniz. Dünyanın dört bir yanında uzman fotoğrafçıların çektiği fotoğraflarla 360 derece sanal tur vadeden uygulamayı indirerek dünyanın farklı yerlerindeki en güzel manzaraları keşfedebilirsiniz.

Evinizden Çıkmadan Tren Yolculuğu Yapın

Youtube’ta yer alan Dieseltriebzug kanalında dünyanın farklı yerlerinden tren yolculuklarını izleyebilirsiniz. Dilerseniz 15 dakikalık kısa seyahatler veya uzun saatler süren yolculuklar kanal videolarında sizleri bekliyor. Norveç’ten Almanya’ya kadar farklı ülkelerin en güzel yerlerini, ücra köşelerini tren yolcuğu yaparak görebilirsiniz.

Dünyanın En Ünlü Müzeleri Parmaklarınızın Ucunda

Dünyanın en ünlü müzeleri evlerinize geliyor! youvisit, thedali, zeugma, artsandculture siteleri üzerinden Türkiye’deki ve dünyadaki müzeleri sanal tur ile gezebilirsiniz. Gezebileceğiniz müzeler arasında Zeugma Mozaik Müzesi, Louvre Müzesi, Salvador Dali Müzesi gibi onlarca müze bulunuyor.

Öğrenmekten Geri Kalmayın

Evde kendinizi geliştirecek kurslara katılabilir, workshop ve webinarlar ile kendinizi geliştirebilirsiniz. Hem ücretli hem de ücretsiz birçok etkinliğe ulaşabileceğiniz siteler arasında Coursera, Udemy, Event Brite’ı sayabiliriz. Dans kurslarından meditasyon seanslarına, dünyanın dört bir yanından uzmanların eğitimlerinden sohbetlere kadar birçok etkinliği adreslerden bulabilirsiniz.

Sanat Parmaklarınızın Ucunda

Dijital erişimi ücretli olan birçok kanal, evde vakit geçirenlere eğlence vadediyor. Berlin Filarmoni Orkestrası konserlerini BERLINPHIL bilet kodu ile ücretsiz sunuyor. New York’taki Metrapolitan Operası’nın etkinlerini ve Viyana Devlet Operası’nın eserlerini internetten ücretsiz izleyebilirsiniz. Londra’daki Royal Opera House’un gösterilerini YouTube hesabından takip edebilirsiniz.

Kuzey Işıklarını İzlemek İster Misiniz?

Norveçli Lights Over Lapland sitesi üzerinden kuzey ışıklarını izleyebilir, İskandinav ülkelerinin en özel yerlerini adım adım gezebilirsiniz. Hızlandırılmış videolar ve 360 derecelik fotoğraflarla gezebileceğiniz yerler arasında Tornetrask Gölü, ünlü Buz Otel ve Artik Ormanları da yer alıyor.

Evde geçirilen zamanlarda sanat eserleri, online turlar ve etkinliklerle kendinizi geliştirebilirsiniz. Zaman zaman bunaldığınızı, sıkıldığınızı hissettiğinizde kendinize yalnızca durmak ve nefes almak için vakitler ayırmanız da mümkün. Kendinizle kalmak istediğiniz zamanlar da olabilir. Bu anlarda, online eğitim sayfalarındaki meditasyon seanslarına katılabilirsiniz. Evde kalmayı eğlenceli hale getiren etkinlikler, hem size hem de ailenize kaliteli vakit geçirmek için alternatifler sunar. Evde yaşamı daha keyifli kılmak için fırsatları değerlendirebilirsiniz.

Güncel Tarifler
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Kodu okuyamıyorsanız, yeni kod isteyin. captcha txt
0
0

Arama yapmak için yazın ve ENTER tuşuna basın

Facebook
Twitter
Instagram